KONST / Litografier / Serigrafi 7574327
nr 757 4327
Kjartan Slettemark
(1932-2008), Sverige
Serigrafi, Kjartan Slettemark (1932-2008), osignerad, 'Nixon', 53x42
Kjartan Slettemark, svensk-norsk målare född 1932, död 2008.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 maj 2012
kl 18:07:09
700 kr
1.300 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.500 kr
Kjartan Slettemark
Läs mer om Kjartan Slettemark